Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_3343

La Flor

La Flor
Režisierius: Mariano Llinás

Argentina, 2018 m., drama, fantastika, muzikinis, 868 min., ispanų, prancūzų, anglų, rusų, vokiečių ir švedų k. su lietuviškais ir angliškais subtitrais, V

Susipažinkite su filmu, kurio trukmė 868 minutės. „La Flor“ yra ilgiausias filmas visoje Argentinos istorijoje, bei, turbūt, ilgiausias, kokį esate matę.

Juosta „La Flor“ padalinta į keturias dalis, kurių kiekviena žymi skirtingą kinematografinį stilių. Tai filmas, kurį žiūrint atskleidžiamos idėjos ir susipažįstama su džiaugsmais. Pirmojoje dalyje žiūrovas stebi istoriją apie laukimo malonumą. Antrasis epizodas šiek tiek mažiau tiesmukas dėl savo stulbinančių praeities intarpų ir skausmingų dialogų – grupelė muzikantų kalbasi apie tai, kaip jiems nesiseka, ir bendraudami transformuoja savo muziką. „La Flor“ nesistengia mokyti – režisieriui svarbu atlikimas ir bendradarbiavimas.

Trečioje dalyje pamažu atskleidžiama, kad filmas yra apie improvizaciją ir savęs pažinimą. Tai išplėstas trijų dalių šnipų trileris. Likusios dalys – tai kino bedugnė, senas prancūzų kinas. Visos dalys turi vieną bendrą vardiklį – keturias aktores, kurios filmo pabaigoje atsiskleidžia nepakartojamais portretais.

Apdovanojimai

Filmas apdovanotas Tarptautiniame Roterdamo Kino Festivalyje, Buenos Airių Tarptautiniame Nepriklausomo Kino Festivalyje nei nominuotas Locarno Kino festivalyje.

Apie režisierių

Mario Llinas gimė 7975 m., Buenos Airėse, Argentinoje. Jis teigia, kad vienas didžiausių džiaugsmų yra leisti dienas kino teatre ir dalytis kinu su daugybe nepažįstamų žmonių – pasibaigus filmui jie gali tapti draugais, priešais, o galbūt tarp nepažįstamųjų gims ir meilė.

Seansai
  • Vilnius
  • Spalio 25 d. 18:30  ŠMC kino salė (Vokiečių g. 2)
  • Spalio 26 d. 14:00  ŠMC kino salė (Vokiečių g. 2)
  • Spalio 27 d. 13:00  ŠMC kino salė (Vokiečių g. 2)