Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_2468

Slėpkite šypsenas

Hide Your Smiling Faces
Režisierius: Daniel Patrick Carbone

JAV, Drama, 2012 m., 81 min., anglų k. su lietuviškais subtitrais, V

Tai filmas, strimgalviais nunešantis į nežabotą jaunystės pasaulį. „Slėpkite šypsenas“ vaizdingai pasakoja dviejų jaunų brolių, išgyvenusių draugo žūtį, istoriją. Nemalonus įvykis miestelyje paslaptingai sutrikdo jaunuolių gyvenimą. Netrukus broliai, keturiolikmetis Erikas (akt. Nathan Varnson) ir devynmetis Tomis (akt. Ryan Jones), nutaria  pasitraukti į laukinę gamtą.
Kontekste, kuriame garsiai kalbama apie moralę, abu broliai panyra į vidinius debatus su savimi pačiais, kol vidiniai ieškojimai, atrodo, tampa nepereinamais brūzgynais.

Apie režisierių:

Danielis Patrickas Carbone’as gimė 1984 m. Niutone, Niudžersio valstijoje (JAV). Mokėsi Niujorko universitete, šiuo metu gyvena Niujorke. Jo trumpametražis filmas „Laukinis“ (Feral) 2008 m. pelnė kompanijos „Warner Bros“ apdovanojimą ir buvo rodomas tarptautiniuose kino festivaliuose. Pirmasis ilgametražis filmas vystymo etape „Slėpkite šypsenas“ (Hide Your Smiling Faces) 2012 m. Amerikos filmų festivalyje Vroclave, Lenkijoje, užėmė pirmąją vietą, o 2013 m. buvo pristatytas Berlyno kino festivalyje.
 

Scenarijus: Daniel Patrick Carbone

Operatorius: Nick Bentgen

Vaidina: Ryan Jones, Nathan Varnson, Colm O'Leary, Thomas Cruz, Christina Starbuck, Chris Kies, Andrew Chamberlain, Ivan Tomic, Clark Middleton