Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_3399

Šokolado diena

Dzień czekolady
Režisierius: Jacek Piotr Blawut

Lenkija, 2018 m., fantastika, nuotykių, šeimai, 80 min,. lenkų k. su lietuviškais ir angliškais subtitrais, V

Du geri draugai, Monika ir Deividas, saugo paslaptį. Jie bando atrasti pasaulį, kuriame gyvena pabaisos, mintančios pirmadieniais, antradieniais ir kitomis savaitės dienomis. Ar jie sugebės įgyvendinti savo svajonę ir laiku grįžti namo?

„Šokolado diena“ – tai filmas, pasakojantis magišką vaikų draugystės istorijos galią, šeimos dramos atspindžius vaikų psichologijoje ir kartu kviečiantis į nepaprastai intriguojančią fantazijos šalį. Kartu tai psichologinė juosta suaugusiems ir fantastinė istorija vaikams, puikiai tinkanti plačiai auditorijai.

Apie režisierių

Jacekas Piotras Blawutas (1978 m.) yra lenkų kilmės režisierius, žinomas dėl savo trumpametražių filmų „Jezioro“ ir „Samotnosc Dzwierky“. „Šokolado diena“ yra pirma režisieriaus pilnametražė juosta, kuriai jis pats kūrė scenarijų, režisavo ir montavo. Filmas buvo nominuotas „Auksinės letenos apdovanojimui Lenkijos kino festivalyje 2018 m.

Scenarijus: Jacek Piotr Blawut, Anna Onichimowska

Operatorius: Radoslaw Ladczuk

Muzika: Karolina Rec-Jarmulska, Hubert Zemler

Prodiuseris: Anna Bławut-Mazurkiewicz

Vaidina: Julia Odzimek, Leo Stubbs, Dawid Ogrodnik, Katarzyna Kwiatkowska, Witold Debicki, Magdalena Cielecka, Barbara Kurzaj, Tomasz Sobczak, Katarzyna Zawadzka, Marek Bukowski