Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_1392

„Tilt“

Tilt
Režisierius: Viktor Chouchkov Jr.

Bulgarija, Vokietija, Romantinė drama, 2010 m., 94 min.
Praėjusio amžiaus 10-o dešimtmečio pradžioje, keturi bulgarų riedlentininkai ieško galimybių užsidirbti pinigų, siekdami įgyvendinti svajonę – įkurti barą pavadinimu „Tilt“. Netikėtas vieno iš vaikinų, vardu Stašo, susitikimas su Beke išauga į aistringą meilės romaną, tačiau visai netrukus visi keturi vaikinai sulaikomi už nelegalų pornografinių filmų platinimą. Policijos pulkininku dirbantis Bekės tėvas bylos tyrimo imasi asmeniškai ir grasina vaikinams kalėjimu, jei Stašo nenustos matytis su Beke. Draugai nusprendžia pabėgti į mažą miestelį Vokietijoje. Tapę neturtingais emigrantais, jie nuolat pakliūva į juokingas ir absurdiškas situacijas, kol galiausiai nusprendžia grįžti atgal. Tačiau per tą laiką, kol jų nebuvo, Bulgarija neatpažįstamai pasikeitė. Pasikeitė ir Stašo mylimoji Bekė. Filmas „Tilt“ – tai romantiškas pasakojimas apie tai, ką mes galime paaukoti dėl meilės.

Apie režisierių:

Viktoras Chouchkovas jaunesnysis gimė 1971 m. Sofijoje, Bulgarijoje. Pirmoji pažintis su kinu įvyko kai jam buvo vos dešimt metų. Tuo metu Tarptautiniame Maskvos kino festivalyje V. Chouchkovas buvo apdovanotas specialiu diplomu už berniuko vaidmenį filme „Yo-Ho-Ho“ (1981). Vėliau jis baigė Kino ir televizijos režisūros fakultetą Nacionalinėje teatro ir kino meno akademijoje (NAFTA) Sofijoje. Po daugiau nei dvylikos metų, per kuriuos kūrė ir prodiusavo televizijos laidas ir muzikinius klipus, 2003-aisiais Viktoras kartu su broliu Borislavu įkūrė filmų gamybos kompaniją „Chouchkov Brothers“. „Tilt“ yra debiutinis Viktoro Chouchkovo ilgametražis filmas.
Scenarijus: Viktor Chouchkov Jr., Borislav Chouchkov

Operatorius: Rally Raltschev

Muzika: Viktor Chouchkov Jr., Yavor Rusinov, Dimitar Vasilev-Nufri

Vaidina: Yavor Baharoff, Radina Kardzhilova, Ovanes Torosyan, Alexander Sano, Ivaylo Dragiev, Phillip Avramov, George Staykov, Zhoreta Nikolova, Robert Yanakiev, Alexander Hagedyush