Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_580

Papukų komitetas

Itty Bitty Titty Committee
Režisierius: Jamie Babbit

JAV, 2007, 87 min., komedija
Aną paliko mergina, jos nepriėmė į vienintelį koledžą, į kurį ji bandė įstoti. Be viso to, C dydžio liemenėlių pasaulyje jai tenka dėvėti A dydžio liemenėlę. Anai belieka graudžiai apverkti savo gyvenimą. Eidama iš darbo ji sutinka Sadi, seksualią radikalios pankių feminisčių grupės lyderę, ir žengia į kovos su falocentrizmu bei mizoginija pasaulį. Ana išsirengia į savo pirmąją pavojingą užduotį ir pirmą kartą gyvenime pajunta tikrą gyvenimo skonį, kai Sadi ima su ja flirtuoti. Nuotaika apkarsta merginoms sužinojus, jog jų veiksmai greitai neutralizuojami, o apie organizaciją težino jos pačios. Iliuzijų pilys, o kartu ir visa organizacija subyra. Anai į galvą šauna nuostabi idėja, bet ar pavyks jai susigrąžinti savo drauges ir vėl įkvėpti jas kovoti?

Vykdančioji prodiuserės Stacy Cudikow tėvas buvo lietuvis. Stacy ir kiti Power-Up komandos nariai džiaugiasi, kad TKKF rodys ITTY Lietuvoje.

Apdovanojimai:

2007 m. Teksaso „South by Southwest“ kino festivalio žiuri apdovanojimas už geriausią kino pasakojimą.
2008 m. San Diego kino festivalio „FilmOut“ žiūrovų prizas už geriausią kino pasakojimą
Scenarijus: Tina Mabry, Abigail Shafran

Operatorius: Christine A. Maier

Muzika: Radio Sloan

Prodiuseris: Stacy Codikow, Andrea Sperling , Lisa Thrasher

Vaidina: Melonie Diaz, Nicole Vicius, Melanie Mayron, Carly Pope, Daniela Sea, Guinevere Turner, Jenny Shimizu, Deak Evgenikos, Lauren Mollica, Jimmi Simpson, Leslie Grossman